Web Tasarım Hizmetinde Sınır Tanımıyor

Web Tasarım Hizmetinde Sınır Tanımıyor

www.webtalas.com çalışmalarıyla ve verdiği web tasarım hizmetleriyle dikkat çekiyor. Web talas firması ile kısa bir röportaj gerçekleştirdik ve bu röportajda firmanın verdiği hizmetler hakkında tüm haberleri firma yetkili Menderes Bey bizlerle paylaştı.

Firma Yetkilisi Menderes Bey;

Web Talas firması 2012 yılından bu yana web tasarım başta olmak üzere dijital pazarlama alanlarında uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Yenilikçi tasarımları ve uygun fiyat politikası ile  kısa sürede Avrupa’da ileri gelen ajanslardan biri haline geldik.

Menderes Bey sözlerine şöyle devam etti;

2020 yılından itibaren dünyanın en hızlı hosting firması seçilen siteground ile çalışmaya başladık başlayarak yeni projelerimizi bu platformda kuruyoruz. Bu sayede mükemmel hız ve sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Web Talas Firma Kurucusu Menderes Kahraman Kimdir ?

2010 yılında Yıldız Teknik Üni. Bilgisayar Öğretmenliği bölümüne başlamıştır. 2012 Yılında web talas firmasını kurmuştur. Mezun olduktan sonra birçok kurumsal firma için dijital pazarlama uzmanlığı yapmıştır.

2017 yılında Google tarafından Avrupa’da 2500 kişiye verilen Web Tasarım burslu programını kazanarak dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Google’dan bu konuda eğitim alarak ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmiştir.

 

Sektörel TV Ailesi olarak bizlerde www.webtalas.com firmasını hizmetlerinden dolayı kutlar, yeni projelerinde başarılarının devamını diliyoruz.