Türkiye’nin En Köklü Cast ve Menajerlik Ajansı

Türkiye’nin En Köklü Cast ve Menajerlik Ajansı

Slayt Ajans çalışmalarıyla ve verdiği hizmetlerle dikkat çekiyor. Türk dizi ve sinema filmlerinin en köklü cast ajansı olan Slayt Ajans firması ile kısa bir röportaj gerçekleştirdik ve bu röportajda firmanın verdiği hizmetler hakkında tüm haberleri firma sahibi Arda Bey bizlerle paylaştı.

11.11.1998 senesinde faaliyete geçen ajansımız, profesyonel ve dinamik ekibi ile birlikte kaliteyi ilke edinerek geçmişten günümüze kadar başarılı projelere imza atmıştır. Kurumsal bir kimlik anlayışı ile sektörde ciddi başarılara imza attık. Kurulduğumuz günden itibaren sürekli büyümeyi ve kendimizi geliştirmeyi hedefleyerek güvenilir bir ajans olabilmenin temellerini attık.

1998 yılından beri bünyemiz dahilinde her yaştan oyunculuk deneyimi sahibi olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağladık. Profesyonel ekibimizin özverili çalışmaları sayesinde bir çok projeye oyuncu temin ederek tercih edilen güvenilir ajanslar arasında olmayı başardık.

2012 Yılı itibariyle globalleşen dünyada dijital mecralarda da yerimizi alarak Dijital Medya departmanımızı kurduk. Kurumsal firmaların dijital medya çalışmalarına imza atarak, her sektörden firmanın baskı ve reklam ihtiyaçlarını gidermeye başladık. Bu alanda da  sizlerinde desteğiyle hız kesmeden büyümeye devam ediyor, Cast ve Dijital Medya alanında sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sizlerde Slayt Ajans bünyesine üye olup dizi reklam ve sinema filmlerinde yer almak istiyorsanız firmanın web sitesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sektörel TV Ailesi olarak bizlerde Slayt Ajans firmasına ve yeni projelerinde başarılarının devamını dileriz.