Genç Yetenek Tasarımlarını Sergiliyor

Genç tasarımcı Tuğba Korucu tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Genç yetenek ile kısa bir röportaj gerçekleştirdik ve bu röportajda Tuğba Hanım başarı hikayesini bizlerle paylaştı.

Merhaba ben Tuğba Korucu. Tasarımcı ve illüstratörüm. İstanbul Gelişim Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum. Trabzonluyum. Resim yapmaya küçük yaşta elime kalemi aldığım andan beri yapıyorum diyebilirim. Tek başıma bir şeylerle uğraşıp yoğunlaşmayı hep sevmişimdir. Dijital çizim ise üniversitede grafik tasarım

Okurken keşfettiğim bir başka alan oldu. Grafik tasarım okuyor olmamın da katkısı oldu. Yardım almadım diyemem, sürekli sordum araştırdım. Nedenine gelince istekli ve çok azimliydim. İlk çizimlerim denemelerim çok kötü oldu ama insanların dedikleri beni yıldırmadı. Sürekli bir şeyler kattım ve katmaya devam ediyorum. Tırtıl gibi kelebek olmayı hayal ederken geliştim, biraz süründüm oldu gibi diyebilirim. Gerçekten sevip yola çıkın bu yolda sabretmeyi bilin. Ancak bu şekilde başarabilirsiniz. Tgbninkalemi adlı  instagram sayfam tasarım ve çizimlerimle dolu göz atmanızı tavsiye ederim.

İnstagram sayfasına ulaşmak için aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz …

https://www.instagram.com/tgbninkalemi/

Sektörel TV Ailesi olarak bizlerde Tuğba Hanım’ı başarılarından dolayı kutlar, yeni projelerinde başarılar dileriz.