Çift Dilli Eğitimin Öncü Okullarından Biri

Çift Dilli Eğitimin Öncü Okullarından Biri

Dragos Amerikan Kültür Koleji verdiği eğitim hizmetleriyle dikkat çekiyor. Dragos AKK ile kısa bir röportaj gerçekleştirdik ve bu röportajda firmanın verdiği hizmetler hakkında tüm haberleri kurum yetkilileri bizlerle paylaştı.

100 yılı aşkın süredir ülkemizde eğitim hizmetleri vermekte olan Amerikan Kültür Kuruluşları 2002 yılından beri Türkiye Markalar Birliği tarafından yönetilmektedir. Kuruluş amacı Türkiye Cumhuriyeti ile Amerika Birleşik Devletleri arasındaki ilişkileri geliştirmek olan Amerikan Kültür  bu sebeple ülkemizin 100’ü aşkın noktasında dil okulu, 50’yi aşkın noktasında anaokulu ve 30 ayrı noktada da kolej işletmenliği yapmaktadır.
Yönetim kurulunun tüm üyeleri Türklerden oluşan kuruluşumuz bulunduğu her ülkenin yaşadığı toplumun değerlerine saygı duyan ve kendi kültürünü uluslararası alanda en üst düzeyde temsil edebilen öğrenciler yetiştirmektedir.
Tarihsel amacımız eskiden de olduğu gibi bugünde önce yaşadığımız ülkeyi ve kültürü yüceltmek, değer kazandırmak olan kuruluşumuz öncelikli olarak global dünyada sınırları kalkmış bir ekonomik pazarda var olabilen kaliteli ve nitelikli öğrenci yetiştirmeye odaklanmıştır.

Sektörel TV Ailesi olarak bizlerde www.dragosamerikankulturkoleji.com eğitim kurumunu verdiği eğitim hizmetlerinden dolayı kutlar, yeni projelerinde başarılarının devamını diliyoruz.